Marek Orlík - 2
Zdroj: Instagram
Má to srovnané...

LAVINA KRITIKY: Výherce Ostrova Marek Orlík poslal vzkaz svým haterům. Jak se obhájil?

5. 5. 2017

Výherce reality show Robinsonův ostrov Marek Orlík (23) se netěší jen pohádkové výhře. Musí se také potýkat s pořádnou lavinou kritiky. Co nový český Robinson vzkázal svým „haterům?“

9 fotek
V tuto chvíli zná Česko historicky prvního výherce úspěšné reality show Robinsonův ostrov. Marek Orlík si splnil svůj dětský sen a drsnou soutěž vyhrál na celé čáře. Do finále se dostal především díky svému výbornému smyslu pro taktiku. V tuto chvíli se sice Marek raduje z pohádkové výhry 2 500 000 Kč a titulu nového českého Robinsona, zároveň se ale setkává s obří lavinou kritiky ze strany fanoušků. A na vině je právě jeho herní strategie, kterou mu mnoho lidí nemůže odpustit.

Spousta fanoušků Robinsonova ostrova Markovi vyčítá, že nehrál fér, že si výhru nezaslouží a že po celou dobu soutěže každému lhal. Nový český Robinson se však hájí tím, že soutěž přišel vyhrát, a to jakýmkoliv způsobem. Na fanoušky Ostrova potom apeluje, aby si uvědomili, že se jedná pouze o soutěž, kde je taktizovat potřeba. Ke všem nepřejícným kritikům se Marek vyjádřil na svém Instagramu, kde po celou dobu reality show komentoval její průběh.

„Ještě jednou bych vám všem chtěl poděkovat za podporu, která byla v té záplavě ,hejtů' jako světlo v ledničce. Každému z vás bych přál, abyste si splnili své sny a hlavně, nebojte se je plnit a udělejte pro ně vše,“ vzkázal Marek Orlík svým fanouškům prostřednictvím sociální sítě a snažil se jim tak dodat odvahu, aby si šli za svým cílem stejně tvrdě jako on.

Autor: mic

Diskuze