Patricie Solaříková
Zdroj: Instagram/ ČT1
Velká gratulace

Láskyplná Patricie Solaříková září štěstím: Oznámila všem radostnou novinu!

18. 6. 2017

Herečka Patricie Solaříková se rozhodla fanouškům i veřejnosti pochlubit s novinkou, která je silně spjata s jednou z jejích největších životních lásek - s pejsky. Co se jí v rámci charitativní činnosti podařilo? Je to velký úspěch!

7 fotek
Oblíbená stálice seriálu Ulice Patricie Solaříková (28) už šestým rokem spoluprace s neziskovou organizací Psí život, která pomáhá opuštěným pejskům z útulku. Herečka je v tomto směru aktivní více než dost.

Každý rok se významně podílí na vlastním charitativním kalendáři spojeným právě s touto organizací a pořádá další akce, které poskytnou charitě dostatek finančních prostředků. V letošním roce ale slaví úspěch pravděpodobně v této sféře největší - sama se pyšně pochlubila, že prodejem psích kalendářů se jí podařilo získat přes neskutečných 370 tisíc korun! Což je dle jejích slov o 150 tisíc více než v loňském roce.

Před Patricií tak nezbývá, než smeknout klobouk a za její dobročinné úspěchy jí pogratulovat. Peníze budou rozděleny kromě Psího života i dalším organizacím, které pomáhají psím mazlíčkům. Jen tak dál!

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Svatba, nové postavy i velké zvraty! Jaké bude FINÁLE dvanácté sezony Ulice?

Patricie Solaříková: Byla jsem nevěrná!

Patricie Solaříková: Hubnout nechci, konečně mám prsa! ROZHOVOR

Autor: bin

Diskuze