Erica Harris a Arte Vann - 12
Zdroj: Instagram
Za hlasem srdce

LÁSKA VŠE PŘEKONÁ! Měli svatbu na první schůzce. Jak je to možné? Odpovědí je jediné slovo

3. 2. 2016

Jejich příběh nyní dojímá celý svět. Věděli, že se stanou manželi ještě předtím, než se viděli zcela poprvé. Jak se něco takového mohlo stát? Velmi jednoduše, stát se to může i vám.

9 fotek
Příběh Ericy začal naprosto nevinně. Žena si založila účet na Instagramu, kde zveřejňovala fotky ze života. A jednoho dne narazila na profil Arta, který ji na první pohled zaujal. Takže místo toho, aby dala tlačítko "zpět", zkoukla všechny jeho fotky.

Arte si toho všiml a její chování ho zaujalo. Začali si vzájemně komentovat fotky, a dokonce i psát. Vyměnili si čísla a několik měsíců vedli dlouhé telefonní hovory, ze kterých se o sobě dozvěděli všechno možné.

V té době Ericu vystrašilo, jak moc si s Artem rozumněli, a ukončila s ním veškerou komunikaci. Oba si zrušili instagramové profily, a několik následujících měsíců spolu nekomunikovali. Vypadalo to, že naděje na jejich lásku definitivně pohasla. Ale pak si jednoho dne profily založili znovu a Erica prolomila ledy a znovu Artovi napsala.

Ukázalo se, že prožívala těžké období a bála se citů, které ji tak najednou ovládaly. Oba nakonec usoudili, že je čas se konečně vidět osobně. Arte se rozhodl opustit zaměstnání a rezervoval si jednosměrný lístek do Kalifornie. Když dorazil na letiště, konečně se setkal se svou milovanou. Dojemné setkání pár završil manželským slibem a na místě se vzali.
 

Autor: lor

Diskuze