Hasič
Zdroj: Profimedia
Kráska v nesnázích

KURIOZNÍ: Žena volala hasiče na pomoc. Neuvěříte tomu, co po příjezdu našli na místě!

18. 1. 2016

Práce hasiče je v jistém smyslu dobrodružná. Ale opravdu kuriozní zásah zažili hasiči, kterým na stanici zavolala žena, která zoufale potřebovala velmi speciální pomoc.

Byl by to den jako jiný. Ale na hasičské stanici nedaleko italské Padovy, se záchranáři setkali se skutečně neobvyklou situací. Zavolala jim totiž žena, která prosila o pomoc. Na tom by nebylo nic tak divného, ale tentokrát nešlo ani o požár, nebo kočku na střeše.

Styděla se říct oč jde, ale po intenzivním naléhání hasiči nakonec dorazili před její dům. Když uviděli, co se stalo, museli se asi hodně držet, aby nevybouchli smíchy. Nešťastnice totiž zvedla sukni, pod kterou měla pás cudnosti!

"Ztratila jsem klíče k tomu zámku a už to nedokážu otevřít," oznámila jim. A tak se muži činu museli ujmout skutečně neuvěřitelné záchrany ženy v nesnázích. Nakonec se jim podařilo zámek rozbít a ženu vysvobodit. Závěrem došlo k šetření, zda nešlo o nějakou formu domácího násilí, ale Italka přiznala, že pás nosila dobrovolně. Inu, pánové na tohle asi jen tak nezapomenou!

Autor: lor

Diskuze