Gabriela Gunčíková, Monika Bagárová, Aneta Langerová a Leona Šenková
Zdroj: isifa.com
Absolutní vítěz

Která Češka byla v SuperStar absolutně nejlepší? Rozhodněte vy a hlasujte!

10. 1. 2014

Aneta Langerová? Monika Bagárová? Gabriela Gunčíková? Sabina Křováková? Adeptů na titul absolutní české SuperStar je víc než deset. Najdete mezi nimi i vy svoji favoritku?

13 fotek
Tohle je pořádna našlapaná anketa. Asi ještě víc, než tomu bylo u kluků z Česka. Najdete v ní dvě celkové vítězky a hned několik jmen, která už mají za sebou hodně muzikantských úspěchů.

Ročníků SuperStar proběhlo v České republice celkem šest. A pět z nich ovládli kluci z České republiky. Dva vyhrály holky (Aneta Langerová a Sabina Křováková) a tři kluci. Před dvěma lety kraloval slovenský talent Lukáš Adamec.

Poslední tři ročníky (2013, 2011 a 2009) byly "federální", hlásily se do nich jak soutěžící z České republiky, tak ze Slovenska. První tři (2004, 2005 a 2006) proběhly pouze v rámci Česka.

Je jasné, že favoritkou ankety je hvězdná Aneta Langerová, která je pokládána za nejúspěšnější českou SuperStar vůbec. Ale jak to je s její dnešní oblíbeností? Neporazí ji krásná Monika Bagárová? Nebo třeba muzikálová hvězda Gabriela Gunčíková? Hlasujte!

Která je podle vás ta nejlepší?

Anketa

Která zpěvačka je absolutní českou SuperStar?

Hlasovalo 5943 lidí.

Autor: pul

Diskuze