Marta Jandová - 3
Zdroj: Profimedia / instagram
On za to může!

KRUTÝ OSUD: Marta Jandová měla další nehodu s autem! Ukázala FOTO viníka

29. 9. 2017

Zpěvačka a bývalá moderátorka SuperStar Marta Jandová (43) má poslední měsíce opravdu neskutečnou smůlu... Další autonehoda potvrzuje, že si z ní někdo tam nahoře nejspíš dělá nepříliš vtipnou srandu. Co se stalo?

7 fotek
Marta Jandová měla opravdu divoké léto. Nejdříve si v červnu nešťastně zlomila malíček na noze, kvůli kterému dostala na několik týdnů otravnou sádru. Poté si nohu zlomil i její manžel Miroslav Verner. Aby toho nebylo málo, měla začátkem srpna autonehodu, při které se nikomu naštěstí nic nestalo, kromě jejího luxusního vozu. Ten měl pořádně pomačkané plechy.

Další nehoda se týká opět vozu. Pro změnu to ale odnesla pneumatika. Marta měla pracovní povinnosti, když jí najednou v její cestě zastavil defekt na pneumatice. Co se stalo? Do kola se jí nešťastnou náhodou zapíchl obrovský šroub! Důsledky nehody tak zpěvačku stály, jak sama uvedla, 2 000 korun! Tomu se říká drahá pracovní cesta.

Zpěvačce se zkrátka poslední dobou lepí smůla na paty. Nohu už má sice v pořádku, ale tím smolné období evidentně neskončilo. Někteří fanoušci teď zpěvačce radí, aby jako známá osobnost vydražila šroub v aukci a peníze z něj poslala na charitu. Když už má smůlu, tak ať z ní alespoň vzejde něco dobrého... Kolik byste za něj dali?

Autor: bin

Diskuze