Kate Middleton
Zdroj: Profimedia
Ve stínu Diany

Krutá pravda o Kate Middleton: Komorník si pustil pusu na špacír. Tohle hodně zabolí!

12. 8. 2017

Krásná vévodkyně Kate Middleton (35) má zdánlivě dokonalý život. Přeci jen ale není všechno tak růžové, jak se zdá. Nyní promluvil bývalý komorník princezny Diany, který upřímně řekl, co si o Kate myslí. Tato slova se jí asi líbit nebudou...

7 fotek
K vévodkyni Kate vzhlíží mnoho dívek a dam. A tak by měla jít všem zářným příkladem. I když má jistě své kvality a je milující ženou, některé věci asi nikdy mít nebude.

Bývalý Dianin komorník Paul Burrel (59) promluvil o tom, proč Kate nikdy nebude taková jako právě princezna Diana. Jisté věci si člověk zkrátka koupit nemůže.

„Je to krásné a půvabné děvče... Úplně zbožňuje svého manžela, jsou oddaní jeden druhému. Ale to něco navíc, co by se dalo nazvat jako X faktor, ta magická kvalita, charisma, to u ní není,“ nechal se slyšet komorník v rozhovoru pro 9News.

Princezna Diana tuto „magickou kvalitu“ bezesporu měla a i proto ji miloval celý svět. Doteď je pro společnost její smrt obrovskou ztrátou. Na druhou stranu to musí mít i Kate velmi těžké, protože je s Dianou neustále srovnávána. A to nemusí být úplně příjemné...

Dieta podle Kate Middleton: za pět dnů i 4 kila dole!
Příběh lásky Kate a Williama! Podívejte se, jak to všechno začalo!

Autor: niž

Diskuze