Hana Gregorová a Ondřej Koptík - 1
Zdroj: Profimedia
Ta se s ním nepáře...

KRUTÁ ODPLATA: Hana Gregorová vrací Koptíkovi úder! Co mu provedla?

23. 9. 2017

Ondřej Koptík (34) zesměšňuje Hanu Gregorovou (65), kde může! Už zachází i do těch nejintimnějších detailů v podobě pornobásní, a to si nemůže přece herečka nechat líbit. Proto přišla s krutou pomstou!

13 fotek
Vdova po Radkovi Brzobohatém (†79) se rozhodla umlčet svého exmilence tím, že mu sebere to, co má pro něj obrovskou hmotnou i citovou hodnotu. Darované auto! Jedná se o luxusní kabriolet, který Koptíkovi sama herečka darovala z lásky. „Musel jsem jí nahlásit, kde stojí, a Hanka ho nechala odvézt neznámo kam,“ potvrdil Koptík Blesku s tím, že mu prý Gregorová vzkázala, že milované fáro už neuvidí! Vůz je však prý údajně psaný na jeho jméno, ačkoliv šlo o dárek.

„Má plán, jak mi ho sebrat. Nevím ale, jak. Nemáme totiž sepsanou žádnou darovací smlouvu, a tak si myslím, že se jí to nepovede,“ dodal Koptík, který se chce zuby nehty udržet svého majetku.

Tomu chce ale Gregorová očividně zabránit. A není divu. To, že musí ze všech stran poslouchat, že každý ví, jak to u nich doma v ložnici vypadalo, je velmi nepříjemná záležitost! Přesto ale musí dále fungovat a vystupovat v divadle...

Autor: veh

Diskuze