Kristýna Janáčková
Zdroj: isifa.com
Hot News Herečka se bála o život

Kristýna Janáčková z Ordinace: Napadl ji taxikář!

Aktualizováno 5.5. 2013 17:42

Nepříjemný zážitek s hrubým taxikářem má herečka Kristýna Janáčková, která hraje v seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2. Kráska se bála o život!

Když Kristýna Janáčková opouštěla jeden pražský bar a na ulici si chytla taxíka, netušila, do jakého pekla se žene. Muž za volantem byl maniak!

"Stalo se to, že ten taxikář mě odvezl domů a chtěl mnohem víc peněz, než ta cesta stála. A když jsem odmítla zaplatit, vystoupil z auta a byl na mě agresivní. Vytrhnul mi peněženku, ukradl mi něco kolem osmi stovek a chtěl ještě víc. Byl agresivní, tykal mi, nadával mi, smýkal se mnou, srazil mě na schody, protože jsem to absolutně nečekala, stoupnul si mezi dveře a nechtěl mě pustit domů. Řval na mě, že je z Ruska. Bylo to šílené," řekla webu Sedmicka.cz Janáčková, které se po pár minutých povedlo taxikáři utéct domů.

Rychtář EXKLUZIVNĚ: Napadení? S Ivetou se tomu smějeme!

"V té chvíli jsem byla ráda, že jsem se dostala v pořádku domů a vůbec jsem neuvažovala, že bych volala polici. Byla jsem úplně vyklepaná. Na policii se právě teď chystám. Nejvíc se bojím, že ví, kde bydlím, aby se tady neobjevil," trne strachy ještě teď herečka.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Ordinace: Vydržely byste to, nebo vyhodily nevěrníka oknem? Svěřte se!
Ordinace: Radíte Zdeně poničené nevěrou. 10 vašich nejlepších rad

 

Autor: mivr

Diskuze