Kristen Stewart - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Odvaha jí nechybí

GALERIE: Kristen Stewart se svlékla! Z jejích prsou budete mít rozporuplné pocity

21. 3. 2017

Půvabná herečka Kristen Stewart (26) se svlékla ve filmu. Velikost brunetčiných prsou mnohé překvapila. Tohle možná vyřeší řadu ženských komplexů z nedokonalých ňader...

5 fotek
Kristen Stewart se ukáže v novém filmu Osobní nákupčí nahá! Má sice malá prsa, ale nestydí se za ně. Ulovila na ně i takového fešáka jakým byl Robert Pattinson (30). Moc dlouho jim to ale nevydrželo, protože si divoká herečka uvědomila, že má raději ženy. Od té doby střídá jednu modelku za druhou včetně své manažerky.

Osobní nákupčí je drama, ve kterém nebude o napínavé momenty nouze. Hlavní hrdinka, kterou ztvárnila právě Kristen, se živí jako nákupčí. Svou práci nesnáší stejně jako svůj současný život. Kdysi jí zemřel bratr a ona se s tím stále nemůže smířit. Proto se vrací do domu, kde sourozenec přišel o život. Ten s ní začne komunikovat ze záhrobí. Následně ji začne děsit a herečka bude muset bojovat o vlastní život.

Role sedla Kristen jako ulitá. Kromě vnad mohla ukázat i svůj herecký talent. Proto ani chvilku neváhala, jestli ji přijmout a s radostí se svlékla. Není to poprvé, co svá prsa ukázala světu. Polonahá byla také ve filmu Na cestě. Je to prostě divoška, co se nahoty nebojí.

Autor: Beat

Diskuze