Henriette Kara - 1
Zdroj: facebook.com
Z toho mrazí

STRAŠNÉ: Muž brutálně zavraždil svou dospívající dceru. Vadila mu na ní jedna jediná věc!

26. 7. 2017

Muž z křesťanské rodiny zavraždil svoji sedmnáctiletou dceru. Neuvěříte, co ho k tomuto šílenému činu vedlo. Z toho vám bude opravdu úzko...

Osmapadesátiletý Sami křesťanského vyznání zabil svoji sedmnáctiletou dceru Henriette Karrau tím, že ji doma v kuchyni opakovaně pobodal do krku. Prokurátoři říkají, že zuřil, protože jeho dcera měla vztah s vězněným muslimem.

Dívka byla 13. června nalezena mrtvá v domě své rodiny v Ramle v Izraeli. Poté byl zatčen nejen její otec, ale také matka Aliham a strýc. Otec zavražděné říká, že dělala rodině ostudu, protože měla vztah s muslimským mužem, který byl ve vězení. Po jeho propuštění plánovala konvertovat k islámu.

Kvůli výhružkám Henriette utekla ze strachu o svůj život z domova a poslala vzkaz svým přátelům s tím, že jí chce její rodina zabít. „Nevěřili byste tomu, co mi udělali. Posílají lidi, aby mě zabili. Hledají mě na všech možných místech. Nedovedete si představit, jaký mám strach. Nevěřím, že budu mít ještě sílu stát na nohou a utéct,“ stálo v něm.

Následně utekla za matkou svého přítele, ale její rodina ji sledovala a donutila ji vrátit se s nimi domů.

Podle deníku Independent byl otec dívky dříve podezřelý z obchodování s drogami a rodina byla delší dobu sledována. V noci před vraždou řekl údajně dívčině matce: „Zapomeň na ni a nech ji jít do pekla. Nestojí za další šekel. Je to smetí. Musíme ji bičovat, odhodit ji jako psa a uvidíme, co bude dělat. Ať už je pryč. Je mi z ní i tebe špatně!“

Matka později na policii vypovídala, že její manžel věřil, že Henriette pošpinila čest rodiny. Otec vraždu popírá.

Autor: mei

Diskuze