strykova
Co se pejskovi stalo?

Krásná Stryková má dobré srdce: Ujala se mučené fenky

18. 8. 2014

Herečka Jana Stryková, známá jako sestřička Kateřina ze seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2, si vzala pejska, který trpěl v množírně. Co se fence dělo, než se jí herečka ujala?

5 fotek

Fenku francouzského buldočka si s partnerem přinesli z buštěhradského útulku, kam se dostala z množírny. „Je to taková naše válečná veteránka,“ řekla herečka webu Blesk.cz.

Fenka, která dostala jméno Babeta, byla v zoufalém fyzickém stavu. „Poloslepá, polohluchá, zcela zdecimovaná po opakovaných podomácky dělaných císařských řezech, vyčerpaná z nekonečného koloběhu rození štěňat,“ líčila utrpení Babety herečka.

„Co se týká množíren, je Česká republika absolutní evropskou jedničkou. Je to opravdu smutné zjištění, že v týrání zvířat jsme takto vynalézaví. Chtěla bych, aby se o této problematice dozvěděla širší veřejnost a taky bych si moc přála pomoci týraným zvířatům. To je samozřejmě to nejdůležitější,“ řekla dále Stryková, která se už zapojila do boje proti týrání pejsků.

„Lidé by si měli předem rozmyslet, od koho si své vysněné štěňátko kupují a nepodporovat kvůli nízkým cenám, líbivé fotce v inzerátu nebo jen proto, že je pejsek ihned k mání, týrání zvířat,“ apeluje herečka. 

Přehrát poslední díl

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ UKÁZKY z nových dílů Ordinace v růžové zahradě II najdete na novaplus.cz. ZDE.

SERIÁLOVÁ SEZONA ZAČÍNÁ: Víme, kdy startují oblíbené seriály!

KVÍZ: Zapomenuté postavy z Ordinace. Pamatujete si, koho hrály?

Autor: mivr

Diskuze