Štěpánka Fingerhutová - 1
Zdroj: Instagram
Láska je láska

Krásná Štěpánka Fingerhutová z Ordinace promluvila o příteli: Je to vážné?

31. 7. 2017

Herečka Štěpánka Fingerhutová (21) ztvárnila v Ordinaci v růžové zahradě 2 psychicky labilní Šárku Šedivou. Podle svých slov ale s postavou nemá téměř žádné společné vlastnosti, kromě kladného vztahu k dětem. A má vlastně půvabná herečka přítele?

8 fotek
Štěpánka Fingerhutová je nejen krásná, ale i velmi skromná a milá dívka. Rozhodně se tedy liší od své seriálové postavy Šárky, která je zákeřná a zlá. Není divu, že se na Štěpánku muži lepí, naposledy byla například viděna v obležení finalistů Muže roku. A má vlastně Štěpánka nějakého svého muže?

„Přítele nemám. Ale i kdybych měla, tak asi řeknu, že nemám. Já nevím, mně to přijde takové, že člověk jednou něco řekne o partnerovi, pak se s ním rozejde a pak zase má jiného. A už je pak bulvárně za někoho, kdo střídá partnery. Takže dokud to není nic vyloženě vážného, třeba aspoň půlroční vztah, tak to nechci nějak říkat na veřejnosti,“ prozradila Prásku.tv Štěpánka.

Herečka miluje děti, a tak má o své budoucnosti už jasné představy. „Ve 27 letech bych chtěla dítě. To jsem si už naplánovala. A až budu těhotná, tak bych si chtěla ostříhat vlasy nakrátko. Také bych si chtěla nějaké dítě adoptovat z dětského domova,“ doplnila Štěpánka. Tak snad se jí to všechno splní...

 

Autor: niž

Diskuze