Michaela srazila policistu - 1
Zdroj: facebook.com
Nešťastná náhoda?

Krásná Slovenka může za smrt policisty (†48): Zabila ho v okamžiku, kdy pomáhal druhým!

3. 8. 2017

Pětadvacetiletá Michaela způsobila smrt policistovi zrovna v okamžiku, kdy se snažil takzvaně pomáhat a chránit. Jozef Štefek (†48) byl zrovna ve službě, když k tragédii došlo. Co se stalo?

6 fotek
Pětadvacetiletá řidička toto pondělí na večer zabila policistu, který byl zrovna ve službě. Nadporučík ve středních letech, který dlouhé roky sloužil na dopravním oddělení, byl v osudný okamžik na dálnici D2, kde řídil dopravu ve směru z Lozorna do Bratislavy.

Mladá žena do policisty najela a ten, přes rychlý příjezd záchranářů, zemřel cestou do nemocnice. Muž utrpěl těžká poranění obou dolních končetin, pánve, břicha, hrudníku i hlavy, takže zranění byla orpavdu rozsáhlá. Tělo totiž po střetu s vozem letělo dlouhých dvacet metrů, než dopadlo na zem, což svědčí o tom, že řidička rozhodně nejela v daný moment nízkou rychlostí.

Jozef Štefek byl policistou dlouhých 19 let. Po sobě zanechal rodinu, což je manželka a náctiletý syn. Okolnosti nehody ale zatím nejsou známé, Michaela bude obviněna ze zabití a podle informací serveru Čas.sk si může ve vězení odsedět dva až pět let. Lidé, kteří ale dívku osobně znají, ji litují, protože prý před dvěma lety kvůli vážné nemoci přišla o matku. A tak těžko říct, jak ponese tuhle tragédii. Okolnosti nehody jsou teprve ne vyšetřování a Michaelu čeká soud.

 

Autor: bin

Diskuze