Michaela Ochotská - 1
Zdroj: Instagram
Ta je pružná...

Krásná Ochotská roztáhla nohy: Míšo, umíš to krásně! vzkazuje fanoušek. FOTO

25. 4. 2018

Krásná bývalá moderátorka a maminka Michaela Ochotská (33) nepřestává překvapovat. Fanoušci vyvalili oči, když sama zveřejnila fotku, na které je ve velmi ošemetné poloze.

8 fotek
Míša Ochotská je v současné době především starostlivou matkou pro syna Andrého (3), kterého má bývalá moderátorka s tenistou Lukášem Rosolem (32). Kromě toho má ale i spoustu zájmů a k jednomu z nich se řadí jóga.

Jóga je v současné době extrémně populární asi stejně, jako tomu před několika lety bylo u zumby. Kdo nedělá jógu, nebo aspoň fitness, ten do současné sportovní komunity na instagramu nepatří. Toho si je vědoma nejspíš i známá blondýnka, a tak józe propadla natolik, že se neostýchala zveřejnit na svém profilu fotku, na které předvádí jednu z pozic jógy. Na první pohled však fotka působí víc sexy a hravě, než jako předváděčka známé jogínské pozice.

Moderátorka má na snímku roztažené nohy, což v mnohých vyvolalo tak trochu nemravné myšlenky. „Pozor na klíšťata tam dole...,“ napsal jeden z fanoušků. „Moc ti to sekne, Michalko!“, „Umíš to krásně...,“ pochválili ji další z obdivovatelů... Jisté je, že moderátorka v titěrných kraťáskách ukázala štíhlé nožky a celkově postavu, kterou jí mohou leckteré mladší závidět. Podívejte se v galerii!

Autor: bin

Diskuze