Barbara Palvin - 11
Zdroj: Instagram
Škoda času

KRÁSNÁ? ANI NÁHODOU! Stačí jeden úsměv a uvidíte, že tahle topmodelka je vlastně ošklivá!

17. 2. 2016

Nádherné oči, dokonalé křivky, famózní image. Ale to všechno je víc než cokoliv jiného dílem maskérů filmových hvězd. Stačí, když se usměje...

23 fotek
Barbara Palvin (22) je maďarská fashion modelka. Byla objevena v roce 2006 ve věku 13 let. Ten samý rok se poprvé objevila v časopise Spur Magazine. Od té doby se stala tváří společností jako L'Officiel, Vogue Russia, Glamour Hungary a Jalouse Magazine a stala se modelkou pro Armani Exchange, H&M, Victoria's Secret a Pull and Bear. V únoru 2012 se stala velvyslankyní pro L'Oreal Paris.

Má za sebou kariéru jako hrom. A všechno jí to bylo umožněno díky tomu, že dnes se dá díky maskérům a stylistům udělat kráska z každé dívky. Barbara by totiž víc než smlouvy s modelingovými agenturami potřebovala dobrého zubaře. Těch je evidentně v Maďarsku nedostatek. Bez úprav je to obyčejná tuctovka.

Přesto byla nedávno zařazena do seznamu Top 50 nejlepších modelek na web models.com. Umístila se na 40. místě. Často bývá srovnávána s ruskou modelkou Nataliou Vodianovovou, kterou Palvin uvádí s Kate Moss jako svou nejoblíbenější modelku.

Ano přesně tak. I Kate Moss se proslavila tím, že vlastně není moc hezká...


Z šikanované dívky je dnes světová modelka. FOTOGALERIE
Tajné triky modelek, jak být štíhlá a krásná
Domácí triky pro bílé zuby

Autor: red, wikipedia

Diskuze