Zdroj: Instagram
Tomu se říká láska

VIDEO: Krásná Aneta Krejčíková ukázala romantické chvilky se snoubencem. Tohle má vážně jiskru!

4. 9. 2017

Aneta Krejčíková (26) je v současné době hvězdou seriálu Ulice i zábavné show Tvoje tvář má známý hlas. Své volné chvíle ale tráví nejraději se svým snoubencem Ondřejem. Podívejte se na video, ze kterého je jasně zřetelná chemie mezi mladými snoubenci.

Sympatická Aneta Krejčíková se v únoru zasnoubila, když ji přítel a kolega divadla Ondřej požádal o ruku přímo na jevišti. Nedávno ale herečka prozradila prásk.tv, že v současné době vzhledem k velkému pracovnímu vytížení, není svatba ještě na programu. Co je ale jisté, že jejich láska tím rozhodně nijak netrpí!

Aneta zveřejnila video, které v sobě nese lehce erotický náboj. Veřejně tak projevila lásku, která mezi ní a Ondřejem je. Krásný letní den, volno a jen oni dva... Jak málo stačí ke štěstí? Na to se můžete podívat!

Herečka je v současné době nejvíce vytížena nejen kvůli natáčení seriálu Ulice, kde ji jako Gábinu Pumrovou čeká po dlouhé době nová láska, ale její vytížení spočívá i v náročných přípravách a trénincích na vystoupení v shot Tvoje tvář má známý hlas. V prvním díle vystoupila Aneta jako Freddie Mercury. V příštím díle se na ni můžete těšit v podání okouzlující Etty James!

Autor: bin

Diskuze