Reklama
Reklama
Specialisté
Zdroj: TV Nova

Kráska, drsňák a... Co vás čeká v novém kriminálním seriálu Specialisté?

11. 1. 2017

Nový český kriminální seriál Specialisté vypráví napínavé a emocionální příběhy týmu čtyř vyšetřovatelů. V každém díle se musí potýkat s nejrůznějšími kriminálními případy. A čeká vás napětí od začátku do konce.

Celý seriál se odehrává v reálných scenériích Prahy. David Prachař jako šéf týmu je osobnost se silným charismatem a nechybí mu ani silný tým. Spravedlnost po boku Davida Prachaře hlídají Zuzana Kajnarová, Jakub Štáfek a Marek Adamczyk. Vedlejší role si v seriálu zahrají Leoš Noha, Lenka Termerová nebo Veronika Kubařová.

PAVEL VONDRÁČEK (David Prachař)
Pavel je vrchní komisař. I když se jenom nerad tlačí do popředí, je jasným šéfem, který nemusí zvyšovat hlas, aby byl slyšen. Pavel ví, že pozice tichého pozorovatele je často nejsilnější. Když je o něčem přesvědčený, nenechá se ničím zastavit. Musí být ale přesvědčený! Polovičaté věci nedělá.

16 fotek
Celý svůj život ztrávil Pavel v Praze. Je možné jej bez problémů nazvat Pražákem z povolání. Miluje své město, jeho vůně i pachy, jeho architekturu, jeho šarm – Praha je pro něj nejkrásnější město světa. A hlavně, zná každý kout.

JAN LORENC (Marek Adamcyzk)
Jan je komisařem a pochází jako Pavel z Prahy. Jako popřevratové dítě měl málo kontaktů se starým systémem a chtěl od počátku k policii. Jan představuje již moderní Prahu, nemá problém přijít do kanceláře s Coffee to go v papírovém kalíšku a volí spíše sushi než vepřovou pečeni. Jan žije naplno zde a nyní, tradice není jeho věc a neexistuje skoro nic co by se nedalo online vygooglovat.

LUKÁŠ PANENKA (Jakub Štáfek)
Lukáš je kandidát na komisaře a tzv. kluk z venkova. Pochází z Vrchlabí, malého města na kraji Krkonoš. Má přetékající sebevědomí, tím působí spíše poutavě než dotěrně. Ve svém účinku na ženy se sám považuje za neodolatelného, i když toto sebehodnocení zůstává často jednostranné. Ale s odmítnutím nemá v podstatě žádný problém.

Je vysloveně pragmatický – když jedna věc neklapne, tak se zkusí věc další. Hluboká analýza není jeho věc, je mužem činu. Práce v kanceláři u psacího stolu není jeho šálek kávy, on musí být tam, kde se něco děje.

ZUZANA MÁJOVÁ (Zuzana Kajnarová)
Zuzana je komisařka a jediná žena v týmu. Přesto se dokáže prosadit, nenechá se od nikoho oklamat, je ctižádostivá a cílevědomá. Za jejím perfektním vystupováním se tu a tam schovává citlivá tvář. Nemá ráda, když se stává zranitelnou. Ale její empatie, její schopnost vcítění jsou její velkou silou i když to navenek „prodává“ jako pragmatismus.

Zuzana je vysloveně atraktivní, tak atraktivní, že si mnozí netroufají se k ní přiblížit. Možná také proto zatím žádnou velkou lásku nenašla. S Lukášem ji spojuje vysloveně srdečný vztah. Lukáš nevynechá žádnou příležitost se Zuzanou zaflirtovat. Jenže Lukáš je pro ní spíš malý kluk a to mu také ráda a opakovaně dává na vědomí.

Seriál startuje už v pondělí 16. ledna ve 20.20 na TV Nova.

Více informací o něm najdete ZDE

Autor:

Diskuze

Reklama
Reklama