Barbora Jánová
Zdroj: jirkaZZ
Sexy herečka odhalila svá tajemství

Kráska Barbora Jánová z Doktorů z počátků je k mání. Podívejte se na její křivky

Aktualizováno 7.11. 2013 13:36

Barbora Jánová (21) je nejen krásná žena, ale i výborná herečka. Spatřit ji mohou diváci v seriálu Doktoři z Počátků. Nedávno navíc potěšila nejednoho diváka, na obrazovce se totiž objevila téměř nahá!

Rodačka z Vlašimi už od dětství chtěla být herečkou. Kvůli studiu herectví se tedy odstěhovala do Prahy a nedávno se objevila jako nová postava v seriálu televize Nova Doktoři z Počátků. Tam hraje mladou dívku Kamilu, která žije poměrně divoký život.

Bára se nám exkluzivně svěřila, jestli má se svou postavou něco společného. "V minulosti jsem se podobně oblékala, chodila jsem jen v černém, byla jsem drzá a každýmu jsem říkala, ať mě nechá být. Naštěstí jsem se z toho pak vyléčila," prozradila se smíchem Jánová.

Barbora si i přes svůj nízký věk prošla velkou hereckou zkouškou. V jednom z dílů se musela vypořádat s nahou scénou. Před kamerou se musela úplně vysvléknout. Jak nám Bára přiznala, ze začátku měla velké obavy. "Samozřejmě jsem nechtěla, aby u toho všichni byli. Jinak režisérka Jana Rezková byla milá a vstřícná a uklidňovala mě, že tam skoro nic nebude vidět," přiznává Jánová.

Zajímalo nás tedy, jestli byl někdo, kdo by na seriálovou krásku žárlil. "Momentálně přítele nemám, už jsem více než rok sama. Neříkám, že najít partnera by nebylo špatný, ale prozatím jsem takhle spokojená," dodala Jánová.

Autor: bar

Diskuze