Tetování
Zdroj: Profimedia
Kérka zdarma

KRÁL LOUPEŽÍ: Zloděj ukradl opravdové tetování! Jak se mu to proboha povedlo?

11. 8. 2016

Napadlo by vás někdy, že jde ukrást skutečné tetování? Tohoto mladíka ano! A asi každého teď zajímá, jak se mu to vlastně povedlo... Je vidět, že zloději jsou dnes schopní opravdu čehokoli!

Zlodějíčků chodí po světě mnoho, a tak je jasné, že je mezi nimi známo mnoho taktik, jak někoho okrást. Už jste ale někdy slyšeli o tom, aby zloděj ukradl tetování? Ne, nemyslíme tím tetování ve žvýkačce v obchodě, ale tetování opravdové!

Pro britského tatéra Garyho Normana to byl úplně normální den. Tetoval svého zákazníka a měl radost ze své práce – podařilo se mu vytetovat muži pěkného anděla. Zlom nastal až v okamžiku, kdy svou práci dokončil. Muž se totiž ihned zvedl a vzal nohy na ramena. Utíkal z tetovacího salonu jako olympijský běžec a už ho nikdo neviděl. Tedy až na pouliční kamery.

Tetování stálo 60 liber (necelých 1 900 Kč).Díky kameře, která ho běžícího na ulici zachytila, je dobře znám jeho vzhled, ačkoli totožnost muže se ještě odhalit nepodařila. Policie po zloději stále pátrá a uvedla, že muž mluvil východoevropským přízvukem. Tak snad nebyl třeba z Česka!

Autor: niž

Diskuze