Simona Krainová bez make upu
Zdroj: facebook.com / Simona Krainová official
ještě je co ukazovat

Krainová se ukázala s ručníkem na hlavě a bez make upu. Co na ni říkáte?

Aktualizováno 31.8. 2013 22:28

Ta se toho opravdu nebojí! Modelka Simona Krainová (40) sice už dávno pokořila čtyřicítku, modelku v sobě ale pořád nezapře. Důkazem toho, že se nestydí, je fotka její make upem nezasažené tváře.

Simona Krainová se nikdy nestyděla ukazovat se na předváděcím mole v prádle, ani nosit roztodivné módní kreace. Stud nenalezla ani v době, kdy její modelkovská kariéra pomalu ustupuje mateřským povinnostem.

Na svém profilu na jedné ze sociálních sítí ukázala Krainová fotku vyfocenou mobilem. Na ní je modelka jen v županu, s ručníkem na hlavě a její obličej nenese jedinou stopu líčidel.

Krainová se totiž rozhodla strávit sobotní odpoledne relaxací. Totéž doporučila prostřednictvím fotky i svým fanouškům. Ostatně přečtěte si to sami. Tento komentář Krainová k fotce napsala.

„Moji milovaní...i když mi asi řada z vás bude argumentovat, že na to nemá čas, prosím udělejte si ho...na SEBE...alespoň někdy...zastavte, zpomalte rychlost, zvedněte hlavu na nebe, nadýchněte se, zavřete oči...myslete i na sebe...buďte zdravě sobečtí...trošku, malinko…někdy…natankujte energii pro ty, které milujete…až v momentě, kdy budete milovat sami sebe, budete moct lásku rozdávat ostatním…stará pravda…přeji krásný letní víkend...já dnes na dvě hoďky sauna, bazén, masáž…“

Zkrášlení své ženy ocení nejspíš nejvíc manžel Krainové Karel Vágner (38), odpočatou maminku pak synkové Max a Bruno.

simona krainová

Autor: kis

Diskuze