Tyler Ford
Zdroj: Twitter
Záviděníhodné!

MALÝ KLIKAŘ: Chlapec si v pouhých 8 letech koupil vlastní dům! Jak to udělal?

20. 4. 2017

Chlapec Tyler Ford (8) si v takto brzkém věku už stačil koupit vlastní barák. Fakt, proč si to může dovolit, je ale trochu jiný, než byste možná čekali...

Asi vás hned napadlo, že má prostě a jednoduše zámožné rodiče či příbuzenstvo. Tak to vás rychle vyvedeme z omylu. Tak to totiž vůbec není. Chlapec má tak movitý finanční obnos jen díky své zásluze. A co tak zázračného dokázal, říkáte si? Tyler je zkrátka výtečný kickboxer. Sportu se věnuje už od roku 2015, kdy se mu začala rýsovat slibná kariéra ve fotbale. Od té doby získal spoustu britských a evropských šampionátů. Dokonce v roce 2016 stačil získat neuvěřitelných 16 zlatých medailí! Jeho nadání si všimla i hollywoodská filmová produkce. Takže ho možná brzy uvidíme na velikých plátnech. No páni, výjimečné dítko, rodiče, buďte pyšní!

A to není všechno, chlapec je nejmladším člověkem vůbec, který kdy byl uveden do síně slávy v rámci bojových umění a neprohrál ani jeden jediný boj za svou dosavadní dětskou kariéru! Jeho otec prohlásil, že synek chtěl už od útlého dětsví dělat box. No, není se čemu divit, když jeho taťka byl mistrem světa. Každé ráno vstává chlapec v šest hodin, aby před školní výukou ještě stihl řádně cvičit a trénovat.

Je z něj už profesionální bojovník. Během jednoho Taylerova zápasu přišel oslovit jeho otce jeden americký filmař. Byl z kluka nadšený a chtěl ho obsadit do nově připravovaného filmu Ying Yang. Nabídku samozřejmě s nadšením přijali. Tayler však normálně žije se svými rodiči a koupený dům v Morristonu pronajímá. Představte si, že váš pronajímatel je teprve devítiletý klučina, bizarní, že? Držme mu palce, ať mu to šlape tak slibně dál!

Autor: Mark

Diskuze