Hledá se Dory
Zdroj: YouTube.com
To není dobré

Konečně pořádný trailer! Takhle bude vypadat druhý díl animovaného hitu Hledá se Nemo!

3. 3. 2016

Třináct let po vzniku animovaného dobrodružství z rybí říše s názem Hledá se Nemo potěší děti pokračování s názvem Hledá se Dory. A takhle bude vypadat.

Druhý díl bude mít podle všeho podobný scénář jako ten první. Tentokrát ale nebude hledat svou rodinu malý Nemo, ale kamarádka jeho tatínka Dory. U té to bude mnohem zajímavější, protože ta nejenže nebude vědět, kde má rodiče. Také nebude vědět, proč je hledá, koho vlastně hledá, kam to vůbec plave.

Z toho je zřejmé, že splnění cíle, tedy nalezení rodičů populární modrožluté rybky by se rovnalo zázraku. Naštěstí má dobré přátele, které sice po pár vteřinách nezná a musí se s nimi stále dokola seznamovat, ale může se na ně ve všem spolehnout.

Není překvapením, že v novém kousku od Pixaru se hlavní hrdinkou filmu stala Dory, tedy ryba s nejhorší krátkodobou pamětí a největším srdcem v celém oceánu. Za mořem navíc její popularitu umocňuje fakt, že ji mluví Ellen DeGeneres. Tedy paní, kterou v Česku nikdo nezná, ale v Americe má na svědomí nejpopulárnější Talkshow.

Autor: red, wikipedia

Diskuze