Reklama
Reklama
Uma Thurman a Quentin Tarantino
Zdroj: isifa.com
Láska jako trám

Konečně je to venku: Uma Thurman a Quentin Tarantino poprvé spolu na veřejnosti

30. 5. 2014

Uma Thurman (44) a Quentin Tarantino (51) konečně spolu. Poprvé na veřejnosti odhalili svou lásku. Na festivalu v Cannes se nechali fotit jako zamilovaní puberťáci.

Není náhoda, že respektovaný režisér Quentin Tarantino obsazuje Umu Thurman už dvacet let v podstatě všude, kde může. A není náhodou, že pro napsal hlavní roli v kultovním akčním filmu Kill Bill. Od roku 1994, kdy s ní natočil legendární triller Pulp Fiction: Historky z podsvětí, ji totiž miluje...

Roky se spekuluje, že ti dva jdou spolu. Zatímco Tarantino se tomu nikdy nebránil, Umu Thurman si žila svůj vlastní život. Šest let byla manželkou herce Ethana Hawka, s kterým má dceru Mayu (15) a syna Levona (12). Potom chodila s miliardářem Arpadem Bussonem, s nímž má své poslední dítě, dcerku Lunu (2).

Vždy říkala, že Quentina má ráda, ale mají spolu pouze pracovní a přátelský vztah. Ale teď nastala změna. Nikoho nemá, a tak se konečně dostala řada na trpělivého Tararantina. A ten se na francouzské riviéře v Cannes dmul pýchou, když se k němu takto tulila před fotografy.
 

Autor: pul

Diskuze

Reklama
Reklama