Tvoje tvář má známý hlas 2 - 1
Zdroj: TV Nova / Profimedia / facebook.com
Těšte se!

KONEČNĚ! Druhá řada Tvojí tváře zná první čtyři soutěžící! Tyhle hvězdy uvidíte v nových proměnách

26. 7. 2016

Už se to blíží! Druhá řada úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas zná první soutěžící, a diváci se mají rozhodně na co těšit. Kdo se ukáže v nových proměnách a dostane šanci bojovat o vítězství?

12 fotek
Přípravy jsou už v plném proudu! Všichni účinkující a celý štáb už se velmi těší a celý projekt druhé řady soutěže je velkou výzvou. Nové a originální masky, noví soutěžící a nové hvězdné proměny, které budou brát dech. Natáčení započne začátkem srpna, ale už nyní se všechno připravuje - od kostýmů, masek, až po náročné choreografie.

Už nyní jsou známi čtyři soutěžící, kteří úspěšně prošli castingy a na podzim nahradí Hanu Holišovou, Adama Mišíka nebo Petra Rychlého. O koho tedy jde? V soutěži budou vystupovat hvězdy jako Ivana Jirešová z Ordinace, Roman Vojtek, který exceluje v seriálu Ulice, David Gránský, který se kromě Ulice proslavil seriálem Gympl s (r)učením omezeným nebo Anna Slováčková.

"Musím říct, že teď se víc bojím, než těším, ale doufám, že až do toho naskočím, všechna tréma opadne. Účast v show pro mě bude velká výzva a jsem sama zvědavá, jak se s tím poperu," svěřila se barmanka ze seriálu Ordinace, herečka Ivana Jirešová.

Vystoupení z minulého ročníku show Tvoje tvář má známý hlas si mohou diváci připomenout v Letním videospeciálu na webu nova.cz.

Hvězda internetu: Blogerka se jen s líčidly změní v jakoukoli celebritu
Ivana Jirešová: Nahoře bez bych se klidně fotila

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tvoje tvář 2: Přípravy vrcholí, soutěžit budou TYTO HVĚZDY!

Talentovaný David Gránský: Takhle zpíval v GYMPLU! Zaboduje i v Tvojí tváři?

Autor: lor

Diskuze