Reklama
Reklama
Michael Schumacher a Corinna - 1
Zdroj: Profimedia
Alespoň něco

KONEČNĚ DOBRÁ ZPRÁVA: Michael Schumacher a jeho rodina se dočkali! Spravedlnost přeci jen existuje

3. 2. 2017

Konečně nějaká dobrá zpráva! Na Michaela Schumachera a jeho rodinu se usmálo štěstí. Byla to dlouhá cesta, ale přeci se jen se povedlo to, o co se manželka Corinna snažila...

6 fotek
Michael Schumacher (48) se už více než tři roky léčí po tragické nehodě, která ho potkala na lyžích v Alpách. Stejnou dobu se o jeho zdravotním stavu pouze spekuluje a nikdo pořádně neví, jak na tom Michael je. Po celou dobu je mu velkou pomocí jeho manželka Corinna (47).

A právě teď se na ně oba alespoň trochu štěstí usmálo. Corinna s Michaelem totiž získají obrovskou finanční částku v podobě 60 tisíc eur (1 621 200 Kč) od mediální skupiny Funke. Rodina Michaela Schumachera peníze vysoudila za fotografie, které byly pořízeny v prvních dnech po Schumacherově nehodě.

Konkrétně se jedná o deset snímků, které vznikly v několika prvních dnech po tragédii, když Corinna chodila za manželem do nemocnice v Grenoblu. Novináři na ni číhali a fotili její zničenou tvář. To teď jejich zaměstnavatele vyjde pěkně draho! Držíme Schumimu palce, aby byla stejně úspěšná i jeho léčba.

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama