Agáta Prachařová a Jakub Prachař - 1
Zdroj: Profimedia
Už se to blíží

KONEČNĚ: Agáta Prachařová promluvila o porodu. Má i jméno pro holčičku!

19. 6. 2017

Manželstvím Agáty Prachařové (32) a Jakuba Prachaře (33) otřásla modelčina údajná nevěra. Teď už je ale vše v pořádku a manželé i mají s konečnou platností vybrané jméno pro nenarozenou holčičku. A i o porodu padla řeč.

O Agátě Prachařové se v posledních měsících psalo především v souvislosti nejen s těhotenstvím, ale také s nevěrou. Ať už to bylo jakkoli, vztah manželů si prošel krizí, kterou ale už mají snad za sebou, a tak se mohou těšit na miminko.

Modelka je v šestém měsíci, a tak ještě normálně chodí do společnosti, aniž by si stěžovala na nějaké zdravotní neduhy spojené s požehnaným stavem. Tentokrát se objevila mezi lidmi po boku manžela Jakuba. Pro deník Aha! Agáta prozradila, jak je to se jménem pro dítě a kdo s ní bude u porodu.

„Jsme spokojení a těšíme se na mimčo. Jestli Kuba stihne porod, protože je pořád v práci, tak u toho bude. Chci, aby viděl, čím vším si žena musí projít. Když jsem rodila, poprvé byl se mnou tehdejší přítel a mamka, ale teď chceme být u příchodu naší dcery sami dva. Bude to pro nás velmi intimní chvíle. Jméno už máme vybraný, ale neřekneme,“ dělá tajemnou kontroverzní modelka.
 

Autor: bin

Diskuze