Monika Štiková s manželem - 1
Zdroj: Profimedia
Klan Štikových se rozpadá

Konec velké lásky: Monika Štiková oznámila rozvod! Důvod vás překvapí

10. 8. 2017

Vymetačka rautů Monika Štiková (45), která se proslavila jako slávychtivá matka ještě kontroverznější dcery Ornelly Koktové (24), přišla s nečekanou novinkou. Se svým manželem Michalem Štikou se rozvádějí! Co za tím stojí?

4 fotky
Monika Štiková informovala veřejnost o tom, že si jí manžel Michal příliš nevšímá a že požádala o rozvod. Prý se ještě cítí mladá! S manželem Michalem přitom zvládli spoustu těžkých chvil, například milionové dluhy i humbuk kolem jejich dcery Ornelly, která tenkrát otěhotněla se ženatým Koktou a rozvrátila mu tak rodinu.

„Nebyla jiná možnost, než zažádat o rozvod. Cítím se stále mladá na to, abych žila vedle někoho, koho vůbec nezajímám. Celá dlouhodobá krize vyvrcholila loni o Vánocích, které u nás prakticky nebyly. Jako každá žena potřebuji pozornost, aby mě manžel vyvedl na večeři nebo mě něčím potěšil. To se u nás už dlouho nedělo,“ svěřila se Blesku Štiková.

Monika zároveň dodala, že už není cesty zpět a že se o ni Michal ani nesnaží bojovat. Vypadá to tedy, že vztah už opravdu nemá šanci na záchranu... Snad se Monice odvážné rozhodnutí v budoucnu vyplatí...

Autor: niž

Diskuze