Zdroj: TV Nova
Co se stane?

KONEC V ORDINACI: Vrchní sestra Babeta končí! Může za to nová postava

14. 9. 2017

V Ordinaci v růžové zahradě 2 budou dneska všichni na nohou! Nejen hromadný příjem, ale především příjezd zástupkyně majitele kamenické nemocnice, Charlotte Moreau, nenechá zdravotnický personál kamenické nemocnice ani chvilku v klidu. Nekompromisní manažerka v podání Chantal Poullain ještě výrazně ovlivní osudy oblíbených postav seriálu. Jako první její kroky pocítí Bára Štěpánová alias vrchní sestra Babeta!

6 fotek
Zástupkyně majitele kamenické nemocnice, Francouzka Charlotte Moreau, je ženou na svém místě. Ze své pozice udělá zkraje několik nepopulárních rozhodnutí a změn. „Charlotte je autorita a působí chladně. Má pozici, ze které může činit závažná rozhodnutí, může zasahovat do chodu nemocnice a dělat změny, které někteří mohou vnímat negativně. Na druhé straně nemůže citově investovat do každého pacienta nebo do každého zaměstnance. Není lékař, je manažer. Člověk, který ji nezná, by si o ní možná mohl myslet, že je mrcha, jak se říká česky. Ale myslím, že jakmile se v budoucnu dozví její životní příběh, pochopí její důvody pro to, co dělá,“ vysvětluje svoji roli Chantal Poullain.

Její pragmatické kroky výrazně ovlivní osud hned několika postav v Kamenici. Špatné zprávy bude mít dnes pro populární Babetu. Na jejím místě vrchní sestry by si totiž představovala někoho jiného, Květu Hrzánovou (Klára Oltová). Těžké chvíle Charlotte způsobuje ale i své představitelce. „Bylo to pro mě zpočátku velmi těžké. Jsem zvyklá z divadla učit se texty při zkoušení, které trvá mnoho týdnů. Když točíte film, scénář nejprve dlouho zpracováváte s režisérem a pak každou scénu mnohokrát zkoušíte. To v seriálu není možné, je to úplně jiné řemeslo. Doma se učím text sama, nemám k sobě partnera jako v divadle, a pak na místě je všechno trošku jinak. První natáčecí den byl pro mě velmi náročný, když jsem odcházela domů, točila se mi hlava,“ vzpomíná na první natáčení herečka s tím, že po pár dnech přivykla. „Mám štěstí, že v Ordinaci pracují úžasní lidé. Režisér Braňo Holiček je skvělý, ví, co chce, je trpělivý, chápající a lidé kolem příjemní. To bylo pohlazení. Moc mi pomohla také Klára Oltová, je něžná, upřímná a moc mě podržela. Byla jsem ráda, že tam byla a bude,“ dodala.

Jak se s novou úlohou poprala, uvidí diváci TV Nova už dnes ve 20:20 a slovenští diváci v témže čase na Nova International.
 

Ivana Jirešová prozradila, které scény má na natáčení Ordinace nejradši! ROZHOVOR
Štěpánka Fingerhutová otevřeně promluvila o anorexii i první lásce! ROZHOVOR

Autor: bin

Diskuze