Soudný den?
Zdroj: Profimedia
Soudný den

Konec světa: Bude 21. září 2015 posledním dnem lidstva? Strašlivé proroctví řeší i americká NASA!

30. 8. 2015

Mayské proroctví o konci světa v roce 2012 se naštěstí nenaplnilo. Ale určitá pravda, která se ukrývá ve slovech známých proroků, za sebou zanechává řadu otázek. A nyní je před námi prý další osudný den, který má přijít ani ne za měsíc!

Zvěstovatelem děsivé zprávy o konci světa je Efrain Rodriguez. Muž věří, že přichází soudný den. Svou teorii opírá o zatmění Měsíce, po kterém má přijít několik úplňků předznamenávajících blížící se konec.

Ve svých vidinách byl údajně svědkem pádu asteroidu, který udeřil do moře. Jeho dopad byl tak smrtící, že okamžitě rozpoutal peklo na Zemi. Portoriko zasáhlo zemětřesení, jehož síla dosáhla samotného vrcholu Richterovy stupnice!

Konspirační teorií pobláznil tolik lidí, že se k samotnému případu rozhodla vyjádřit i americká vesmírná stanice NASA. „Neexistuje žádný důkaz o tom, že by asteroid či jakýkoliv jiný vesmírný objekt byl na kolizní trase se Zemí. Ve skutečnosti nemá žádný nám známý objekt reálnou šanci trefit Zemi v příštích sto letech,“ oznámil vědecký výzkumník Paul Chodas.

Autor: lor

Diskuze