Ulice
Zdroj: TV Nova
To jsou věci

Končící Ševčíková v Ulici: Věděli jste, že nejhorší postelový zážitek prožila o svátcích?

Aktualizováno 4.1. 2014 12:55

Herečka Hana Igonda Ševčíková, která hraje v seriálu Ulice vypočítavou potvoru Kláru, která tento rok, jak jsme již uveřejnili, zemře, na sebe práskla, jaký byl její nejhorší postelový zážitek. Budete koukat!

10 fotek

Hana Ševčíková miluje Velikonoce. Ráda dodržuje tradice, které měla ráda jako dítě. „Jako malá jsem s maminkou a babičkou malovala vajíčka, pekla beránka a čekala doma na koledníky. Když jsem odrostla, měla jsem už trochu jiné zájmy, než bylo dodržovat tradice. Nyní se k nim opět vracím, protože mám malou dceru Marušku. S tou opět malujeme vajíčka, pečeme nádivku a beránka. Mazanec bohužel neumím, takže ten kupujeme v obchodě,“ prozradila Ševčíková.

Nejhorší vzpomínku má Ševčíková na Velikonoce, které strávila před lety na horské chatě v Terchové na Slovensku. „Vůbec nic jsem nečekala a tehdy mě vzbudila ledová sprcha. Přímo do postele na mě vylili kbelík ledové vody. Byl to hrozný šok a nejhorší velikonoční zážitek. Když jsem se z toho šoku vzpamatovala, zjistila jsem, že jsou mokré peřiny, matrace a vše kolem mě. Trochu jsem se bála, abych nenastydla, ale nakonec jsem to přežila ve zdraví,“ dodala herečka.


ČTĚTE TAKÉ:

DRAMA V ULICI: Vlastu Peška čekají dvě rány najednou! Smrt a další ztráta!

Autor: mivr

Diskuze