Jana Stryková - 8
Zdroj: oficiální zdroj
Co ji trápí?

KOMPLIKACE: Představitelka Kateřiny z Ordinace otevřeně promluvila o své nemoci! Co jí ničí život?

6. 3. 2017

Představitelka Kateřiny z Ordinace v růžové zahradě 2 Jana Stryková (37) se potýká se zdravotními problémy, které jí dost komplikují život. Co o své nemoci Jana prozradila?

7 fotek
Oblíbená herečka Jana Stryková je pracovně velmi vytížená, a tak když se nachladí a onemocní, je to pro ni dost velká komplikace. „Rýma se mě drží od podzimu do jara, jen reguluji její míru,“ nechala se Jana slyšet pro komerční přílohu Blesku. A každý člověk ví, že i když rýma není nic až tak závažného, dokáže jednoho pěkně potrápit.

Vzhledem ke svému zaměstnání však nemá herečka dostatečný čas a prostor svá onemocnění pečlivě vyléčit. „V mém okolí neznám nikoho, kdo by mohl nemoc vyležet. Upřímně si nedovedu představit zaměstnavatele, který by toleroval absenci svého zaměstnance kvůli chřipce. Takový luxus si může člověk dovolit naposledy ve škole. Kdybych to dříve tušila, to bych si nemoc jinak užívala,“ okomentovala Stryková situaci v dnešní době.

Její seriálová postava v Ordinaci v růžové zahradě 2 ale také nemá v poslední době na růžích ustláno. Její partner Ota Kovář se zapletl s kolegyní Marikou Lukáčovou a Kateřinu tak nejspíš čekají ještě pěkně krušné chvilky. Jak to s Kateřinou a jejím vztahem dopadne, můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na TV Nova.

ČTĚTE TAKÉ:
ŽÁDOST O RUKU V ORDINACI! Proběhne už brzy, kdo se bude brát?

Jana Stryková: Nejsem tak koketní jako sestřička Kateřina

Autor: mic

Diskuze