Reklama
Reklama
Bartošová má po operaci nehojící se jizvu
Zdroj: isifa.com
viděli jsme ivetu po operaci! hrůza!

KOMPLIKACE: BARTOŠOVÉ SE NEHOJÍ JIZVY: Z léčebny chce pryč, Rychtář soptí!

Aktualizováno 28.7. 2013 16:22

Iveta Bartošová zřejmě z bohnické léčebny, kde je od čtvrtka na detoxu, poputuje pryč. Tvrdí to Josef Rychtář v exkluzivním vyjádření pro Prásk! Proč se Ivetě špatně hojí operované břicho? Jak to bylo s jejím převozem? A kam se tedy pojede léčit?

Oproti tvrzení z pátečního dopoledne, kdy Rychtář tvrdil, že Iveta Thomayerovu nemocnici, kde v neděli podstoupila operaci prasklého vředu na dvanácterníku a odebrání slepého střeva, opustila dobrovolně, a nechala se převézt na detox do Bohnic, teď bere svá slova zpět.

Rozlítil jej totiž stav, v jakém Ivetu v léčebně našel. "Vůbec nechápu, jak ji mohli z nemocnice pustit, jizva po operaci vůbec není zhojená a navíc se podle mě nehojí dobře!" soptí Pepa, který Ivetiny rány vyfotografoval, aby měl důkaz.

Navíc nebyl o převozu informován. "Zjistil jsem to, až když jsem šel do Thomayerovy nemocnice za Ivetou na návštěvu. Nejprve mi ani nechtěli sdělit, kam Ivetu převezli. Přitom se prý převozu bránila. Mám audiozáznam jejího telefonátu, kde svou nespokojenost vyjadřuje. Ano, chce se léčit, ale dohodli jsme se spolu, že v jiné léčebně mimo Prahu, kde bude mít soukromí," říká Rychtář. V Bohnicích se prý navíc Iveta nepodrobuje detoxu z alkoholu, ale léků.

Možná i to je důvod Rychtářova rozladění, v němž před pár hodinami potkal před léčebnou Zdeňka Macuru, a ručně mu vysvětlil, že za Ivetou dolézat vážně nemá...

SITUACI NADÁLE SLEDUJEME
ZOUFALÁ BARTOŠOVÁ: VÍME, proč boj s alkoholem stále prohrává!
Alkohol škodí tvé dietě
Lži a mýty o alkoholu
TROSKA BARTOŠOVÁ: Jak jí můžou pomoci v Bohnicích?
Iveta Bartošová: Než padla na dno, byla hvězdou. Připomeňte si, jak vypadala.
Život Ivety Bartošové ZNIČILI CHLAPI! Zastávají se čtenářky!

Kauza Bartošová: Proč začala pít a co vede k alkoholismu stále více žen?
KAUZA BARTOŠOVÁ je špičkou ledovce. Znáte příběh Moniky Plocové?

Autor: gam, mac

Diskuze

Reklama
Reklama