Reklama
Reklama
Veronika Kopřivová - 1
Zdroj: Instagram
Zlatá holka

Veronika Kopřivová je pěkně drahá! Jakou má cenu na Instagramu? To budete koukat

24. 2. 2017

Většina smrtelníků přidává na sociální sítě fotky zadarmo. Veronika Kopřivová (25) je však jiná třída a naučila se být velkou obchodnicí. Jenže není tahle částka trochu přemrštěná?

6 fotek
Veronika Kopřivová se živí svým e-shopem, ale především jako přítelkyně slavného hokejisty Jaromíra Jágra (45). Luxusní život v Americe po boku krásného a úspěšného muže pravidelně zaznamenává na sociálních sítí. Na Instagramu získala za poslední rok velkou základnu fanoušků, ale i haterů, kteří si nenechají uniknout jediný její příspěvěk.

Toho chtěla využít jedna společnost, která Veronice poslala zboží s tím, že by ho Veronika mohla na jedné fotce zveřejnit. Velký šok pro společnost byl, když si slečna Jágrová začala diktovat přemrštěné sumy. Za jednu zveřejněnou fotografii chtěla údajně deset tisíc korun a zboží v hodnotě stejné sumy.

Není žádné tajemství, že toho Veronika za svůj život zatím příliš nedokázala, ale obchodnice je to na druhou stranu velká. Sebevědomí jí evidentně narostlo, a tak zná nyní svou cenu. Je ale opravdu tak vysoká? To je otázka...

Autor: vsa

Diskuze

Reklama
Reklama