Sian Ryan - 1
Zdroj: Instagram
Inspirativní příběh

POMSTA JE SLADKÁ: Dívka dostala drsné kopačky od přítele! Pomstila se mu svým tělem

27. 1. 2017

Rozchod patří k nejméně příjemným situacím, do kterých se může člověk dostat. Určitě nejeden z nás tuhle trýznivou situaci zažil. Lepší než truchlení je ale se pořádně naštvat stejně jako Sian Ryan (25). Svému bývalému se pomstila tím nejlepším způsobem!

6 fotek
Pokud už tato situace nastane, je několik způsobů, jak se svým žalem, křivdou nebo bolestí zatočit. I když záleží na každém jedinci, tak všichni prožíváme počátek rozchodu asi často dost podobně. Po prvotním šoku jsme smutní a hledáme často u sebe chyby. Důležité je nepropadnout černým myšlenkám úplně a snažit se vzít veškerou sílu skoncovat s minulostí a bojovat, stejně ako se rozhodla tato slečna z Velké Británie.

Angličanka Sian Ryan (25) prožila těžký rozchod po dlouholetém vztahu, který ji velmi sebral. I přesto, že cítila bolest a smutek, potřebovala své nahromaděné emoce nějak vypustit. Vydala se do posilovny a už v ní zůstala. "Nebylo to proto, že bych ho chtěla získat zpět, ale naopak chtěla jsem ho dostat z hlavy." Chlapec se s ní totiž rozešel kvůli její váze! To jí také hodně motivovalo k tomu, něco se svým tělem udělat.

V kombinaci s jejím odhodláním, vůlí a zdravou stravou se jí za 18 měsíců podařilo shodit neuvěřitelných 45 kilogramů! Skoncovala se svým party životem a nezdravým životním stylem, který zahrnoval litry sladkých nápojů, coly a přecpávání pizzou. Do fast foodu si běžně chodívala pro dvojitou porci jídla a zeleninu znala spíše z vyprávění. Od té doby, co vynakládá velké úsilí v posilovně, jí ale pouze zdravě. K snídani si dává  cereálie, jí libové kuřecí maso, spoustu zeleniny a proteinů.

Na paměti měla také slova od Khloe Kardashain: "Nejlepší forma pomsty je dobré tělo." Anebo známý výrok bývalé české manželky současného amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivany, že nejlepší pomstou je úspěch. Ať či onak, je jasné, že správné nastavení mysli pro jakoukoliv změnu je důležité.

Sian pochopitelně vzrostlo sebevědomí, síla a ze své změny byla tak nadšená, že se neváhala o svůj příběh podělit na sociálních sítích. "Bývala jsem tlustá a smutná. Nyní jsem šťastná a zdravá." A i když v současné době je její největší láskou cvičení, doufejme, že jednou jí nějaký muž ocení nejen jako krásnou a silnou ženu, ale bude jí mít především rád takovou, jaká je. Bývalý teď určitě velmi lituje, že s ní raději místo rozchodu nezačal cvičit. Teď mohl doma mít neskutečnou krásku!

 

Autor: ham

Diskuze