Kim Kardashian - 1
Zdroj: Profimedia
Hanbářka

GALERIE: Kim Kardashian ji ukázala! Na tohle měl dosud nárok jenom Kanye West

8. 3. 2017

Když už není hvězda ničím zajímavá, tak přichází na řadu stará známá nahota, která upoutá pozornost vždy. Své o tom ví i známá kontroverzní hvězdička a královna Instagramu Kim Kardashian (36).

6 fotek
Ve světě celebrit vládne jako dlouhodobý trend nahota v odvážných modelech. Se soukromím se už nikdo moc nepárá a pro trochu pozornosti hvězdy klidně vystaví vlastní kůži. Své o tom ví i světoznámá reality star Kim Kardashian, která šokovala velice odvážným outfitem.

Pod krásné krajkové šaty si nevzala spodní prádlo a ukázala tak světu úplně všechno. Pohledem na její přirození se teď kochá celý internet. Modelka se jím očividně chtěla pochlubit, protože ho měla perfektně oholené. Kim už předvedla řadu sexy modelů, která odhalovala její pevná silikonová ňadra, ale nahá i tam dole se vystavila prvně.

Otázkou zůstává, co na to říká její manžel Kanye West (39). Mít doma odvážnou ženu dračici je jistě fajn, ale aspoň nějaký pohled měl zůstat jen pro něj. To už je ale jedno. Kim už si s prádlem hlavu lámat nemusí, protože na tenhle pohled už stejně nikdo nezapomene...

Autor: Beat

Diskuze