Pes na střeše - 1
Zdroj: Twitter
Co tam asi dělá?

Šokovaní lidé uviděli sedícího psa na střeše domu! Majitelé u něj nechali vzkaz, kde podivnost vysvětlují

12. 5. 2017

Huckleberg je pejsek, kterého uvidíte velmi často sedět na střeše domu. Pokaždé, když ho někdo viděl, zůstal v šoku. Jeho majitelé napsali vzkaz, který ale vše vysvětluje. O co tady jde?

5 fotek
Seznamte se s Hucklebergem. Pejskem, který ze všeho nejvíc na světě miluje sedět na střeše domu svých páníčků. Huckleberg na střeše tráví veškerý svůj čas a je vidět, že si to moc užívá. Velký šok však zažívají lidé procházející se okolo tohoto domu. Pokaždé, když někdo Huckleberga na střeše uviděl, zazvonil na majitele a oznámil jim, že mají psa na střeše.

Proto se pejskův páníček rozhodl napsat k domu vzkaz s heslem: „Nebuďte vyplašení!“ Dále překvapené lidi uvědomil, že o podivných zvyklostech svého pejska ví a že Huckleberg rozhodně není nijak nebezpečný. „Nikdy ho nenecháváme na dvorku, když nejsem doma. Neseskočí, dokud nedonesete jídlo, nebo pamlsek. Vážíme si vašeho znepokojení, ale neklepejte na dveře. Víme, že je nahoře“ napsal majitel pejska do vzkazu.

Huckleberg se stal takovou raritou, že má na Instagramu dokonce i svůj hastag - #hucktheroofdog. Lidé pod ním ukládají fotky s tímto zvláštním psím miláčkem. Musíte však uznat, že je to velmi působivé. Bez ohledu na to, co tam nahoře Huckleberg dělá, nebo o čem přemýšlí.

Autor: mic

Diskuze