Molly - 6
Zdroj: facebook.com
To je hrůza!

POZOR: Každý rodič malých dětí by měl vidět tuto fotku!

Aktualizováno 5.2. 2016 17:47

Z této maličkosti se mohla stát velká tragédie. Proto Scott Walker a jeho žena Jessica sdílí fotku jejich dítěte s důležitým varováním! Dávejte na své děti skutečně pozor!

5 fotek
Jejich dcera Molly přišla na svět několik týdnů před plánovaným termínem. Po narození měla menší zdravotní komplikace. Tento případ není neobvyklý, mnoho dětí se narodí před plánovaným porodem, a tak si šťastní rodiče odvezli malou Molly spokojeně domů.

O pár týdnů na to si rodina vyšla na oběd, kde Molly začala z ničeho nic strašně brečet. Rodiče se ji snažili utěšit, ale marně. Jessica si všimla, že je Molly horká, a tak ji sundala ponožky.

To, co Jessica zahlédla, si nedokázala představit ani v tom nejhorším snu. Prst její holčičky byl přiškrcený a začínal fialovět. Molly měla okolo něj zamotaný vlas. Ten bránil prokrvení a hrozive ho deformoval.

Naštěstí si toho rodiče všimli včas a všechno dobře dopadlo. Rodina nabádá ostatní, aby svým dětem, zejména malým miminkům, pečlivě kontrolovali prsty na nohou i rukou, aby nedošlo k tragédii.

Autor: dne

Diskuze