Katy Perry - 4
Zdroj: Profimedia
To je fešák!

Katy Perry přistižena s novým objevem! Lépe si vybrat nemohla

9. 2. 2016

Populární zpěvačka Katy Perry prožila ošklivý rozchod s muzikantem Johnem. Naštěstí se ale objevil někdo, kdo Katy zahojil její bolavé srdíčko. Vše začalo na večírku po udílení Zlatých glóbů, kdy v doprovodu slavného herce odešla domů.

3 fotky
Katy Perry chodila několik let s americkým muzikantem Johnem Mayerem. Zpěvačka sama přiznala, že vztah ztroskotal na její pracovní vytíženosti. Katy, poučena z minulého vztahu, si vybrala partnera, který její branži více rozumí. Na večírku po udílení cen Zlatých glóbů byla spatřena s Orlandem Bloomem.

Orlando Bloom je také delší dobu bez partnerky. Velmi ho zasáhl rozvod s modelkou Mirandou Kerr. Katy s Orlandem jsou staří přátelé, ale jiskra přeskočila zřejmě až nyní. Nový pár odcházel zamilovaně z večírku bočním vchodem za doprovodu ochranky.

Fotografové zachytili milence i několik dní po Zlatých glóbech. Orlando vyvezl Katy na večírek Roberta Downeyho Jr. v Malibu. Katy se zřejmě držela pravidla, že kdo si počká, ten se dočká, a opravdu se dočkala. No nevypadají spolu úžasně?

Autor: DyA Prásk.tv

Diskuze