Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka
Zdroj: Profimedia
Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka
Ta se toho nebojí

Přítelkyně Tomáše Řepky promluvila o zvláštních sexuálních praktikách: Z toho se orosíte!

1. 7. 2017

Modelka a módní blogerka Kateřina Kristelová (37) randí s bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou (43) už několik měsíců a zdá se, že jejich láska je stále pěkně žhavá. Pár si užíval slunečné paprsky v Římě a trénoval italštinu. A to skrz erotické zprávy!

8 fotek
Kateřina Kristelová se nedávno vrátila se svou potetovanou láskou Tomášem Řepkou z Říma. Okouzlená nebyla jen prostředím, soukromím a svým milnecem. Propadla ještě jiné vášni! Sexy konverzacím v italském jazyce.

Tento jazyk si zamilovala skrze Tomáše Řepky. „Bylo to hrozně sexy, když mluvil italsky. A já jsem se také začala učit italsky, píšu mi erotické zprávy," odhalila své soukromí pro Super.cz. A Tomáš dodal: „Ale rozhodně to nemůže říct na kameru, protože je to hrozně sprosté, paradoxně ani já jsem to nevěděl."

A kde si sexy a provokativní moderátorka hledá inspiraci? Tvrdí, že zatím stojí jeden pěkně sprosté stránky: "Našla jsem si takový server, kde je erotická konverzace v italštině. Je to tak vychytaný, že už na to sám potřebuje překladač," řekla se smíchem Kateřina. Zdá se, že jejich vztah díky společnému sexy naldění by mohl nějakou dobu vydržet. Pak až jim spadnou růžové brýle se uvidí, jak je to spolu bude bavit.

Autor: ham

Diskuze