Kate Middleton - 5
Zdroj: Profimedia
To se nedělá!

Kate Middleton pořádně naštvala veřejnost! Tohle jí lidé neodpustí

14. 2. 2016

Zdá se, že dokonalá Kate není tak úplně dokonalá. Veřejnost pobouřila takovým způsobem, že se bude muset nyní hodně snažit, aby jí bylo odpuštěno. Co udělala?

15 fotek
Britové jsou pořádně znechuceni chováním Kate, která se společně s královnou Alžbětou II. vydala na dovolenou do Norfolku. Tedy společně to tak úplně nebylo. Zatímco královna jela vlakem, Kate zvolila trochu dražší způsob.

Vévodkyně si totiž jako způsob dopravy zvolila soukromý vrtulník, který ji v přepočtu vyšel na cca 105.553 Kč! Zatímco královnina cesta vlakem v první třídě stála v přepočtu kolem 1.900 Kč. A to je tedy pěkný rozdíl, nemyslíte?

Jelikož byly obě cesty hrazeny z královského fondu pro oficiální povinnosti, zaplatily je v podstatě daňoví poplatníci, kteří tento fond platí. Že by tedy Kate nebyla tak skromná a hodná, jak doposud působila?

Britové snad vévodkyni přeci jen odpustí. Podle všeho je totiž již potřetí těhotná, a dokonce čeká dvojčátka. A to je rozhodně pádný důvod k tomu, aby se Británie chystala na oslavy a na její předraženou cestu pozapomněla.

Autor: niž

Diskuze