Kate Middleton - 12
Zdroj: Instagram
Která je hezčí?

GALERIE: Kate jde opět ve šlépějích Diany. Jak se nechala vyfotit tentokrát? Budete koukat!

Aktualizováno 1.5. 2016 15:50

Vévodkyně z Cambridge opět následuje stopy princezny Diany. Stala se totiž, stejně jako kdysi Diana, královskou celebritou na obálce módní bible – časopisu Vogue.

9 fotek
Britský Vogue slaví stoleté výročí od svého založení! A právě do tohoto historického čísla si vybral na obálku vévodkyni Kate. Snímky byly nafoceny v klidné krajině Norfolku a jsou hodně vzdálené těm oficiálním formálním snímkům královské rodiny.

Černobílý snímek zachycuje vévodkyni v klobouku, semišovém kabátě a bílé košili od Burberry. Na barevném snímku je vévodkyně ve slunečním světle, opírá se o rustikální branku, na sobě má pruhované tričko s dlouhým rukávem a černé kalhoty. Vypadá opravdu báječně!

Mluvčí paláce uvedl, že je Kate Middleton velmi potěšena, že se mohla podílet na oslavách stého výročí instituce, a je neuvěřitelně vděčná týmu Vogue a National Portrait Gallery, že ji požádaly, aby se projektu zúčastnila. A právě v této galerii v centru Londýna teď její snímky visí.

Princezna Diana se objevila na přední straně časopisu Vogue v prosinci roku 1991. Pro každou celebritu nebo modelku je to obrovská čest.

Autor: niž

Diskuze