Seriál Ulice: Karolína Šafránková jako Lucie Weberová
Zdroj: TV Nova
Dostala se z toho?

Karolína Šafránková alias Lucka Weberová z Ulice po přepadení: Jak je tom? VIDEO

3. 4. 2018

Herečka Karolína Šafránková (20) zažila v pátek jednu z nejhorších nočních mur každé ženy a dívky. Přepadli ji! Jak se jí daří několik dní po nepříjemném zážitku?

7 fotek
Karolína Šafránková známá jako Lucka z Ulice se v pátek stala obětí násilného přepadení. Šla sama noční Prahou, když ji z ničehonic napadl neznámý pachatel. „Dámy a slečny!!! Dávejte na sebe PROSÍM opravdový pozor. Choďte domů s doprovodem nebo aspoň neposlouchejte hudbu ve sluchátkách,“ vzkázala všem ženám otřesená herečka.

„V Praze mě totiž někdo přepadl a okradl. NIKOMU TO NEPŘEJU a apeluju na všechny - mějte rozum...,“ dodala k nepříjemné události, ze které si odnesla nehezký monokl pod okem. Tomu se říká krásný začátek Velikonoc... Zbytek se ale vydařil. Karolína odjela na chalupu na rodinnou sešlost a zbylé svátky, včetně Velikonočního pondělí, si užila v přítomnosti svých nejmilejších.

Na instagram přidala video, ve kterém se spolu s dalšímu členy rodiny prohání před chalupou a snaží se odhodlané chlapce s pomlázkou polít vodou. „Miluju svoji rodinu a naše tradice,“  napsala k videu herečka. Jak to vypadá, Velikonoce přišly pro Káju právě včas. Po napadení měla možnost vzpamatovat se z hrůzného zážitku v kruhu rodinném, což její psychice určitě značně prospělo. Snad už si herečka svojí smůlu vybrala na dlouhou dobu dopředu a teď se jí bude už jen dařit!

 

MILUJU svojí rodinu a naše tradice. Díky za To #socialkunevolejte

Příspěvek sdílený Karolína Šafránková (@karolina.safrankova),

 

Autor: bin

Diskuze