Karel Gott - 6
Zdroj: facebook.com
Snad to dobře dopadne!

DALŠÍ OPERACE: Karel Gott byl ve vážném stavu převezen do nemocnice! Jak na tom Slavík je?

17. 2. 2017

Opět nenadálé zdravotní problémy postihly hudební legendu Karla Gotta (77). Musel být rychle převezen do nemocnice, kde se podrobil operaci břicha. Kdyby nezasáhli lékaři včas, hrozilo by protržení střev a vykrvácení. Bude zpěvák v pořádku?

4 fotky
Je známo, že Karla Gotta sužují časté zdravotní problémy, se kterými však bojuje víc než statečně. Ani po léčbě rakoviny místních uzlin a třech operací břicha se nevzdával a rád se občas ukázal svým fanouškům. Naposled se pochlubil svým selfie, jak si s manželkou Ivanou užívá na společné procházce na Trenčnínském hradě.

Jenže idylka netrvala dlouho. Mnohonásobného Slavíka zradilo opět zdraví a musel být v pondělí převezen do nemocnice. Jak informoval Blesk, zpěvák musel podstoupit další operaci břicha. Byl operován na chirurgii ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze.

Naštěstí se s Karel Gott dostal rychle do správných rukou a díky včasnému zásahu je už mimo ohrožení života. Jeho mluvší médiím sdělila: „V pondělí byl Karel Gott operován pro akutní střevní neprůchodnost z důvodu srůstu.“ A vzápětí dodala a všechny uklidnila: „Pan Gott je po operaci v pořádku. V příštích dnech ho čeká klidový režim.“  Snad bude Mistr brzy zase v pořádku! Přejeme rychlé zotavení!
 

Autor: ham

Diskuze