Karel Gott
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Kampak ho schoval?

Karel Gott léta po svatbě sundal snubák: Důvod je jasný!

7. 3. 2018

Fanoušci Karla Gotta (78) si všimli zajímavého detailu. Zpěvák z levého prsteníčku sundal snubní prsten. Proč? Má to jednoduché vysvětlení.

7 fotek
Nedávno byl zpěvák Karel Gott hospitalizován s chřipkou a náběhem na zápal plic. Kvůli nemoci musel zrušit i své vystoupení na Česko-slovenském plese v Obecním domě. Nyní už je ale fit a pro své fanoušky dokonce chystá velkolepý koncert v pražské O2 Aréně.

Nemoc si na něm však vybrala svou daň. Zpěvák během hospitalizace zhubl natolik, že mu začal z prsteníčku padat snubní prstýnek. A tak ho musel odložit. Během nedávného vystoupení na charitativním galavečeru v Obecním domě už ho neměl.

Detailu si jako první všimli fanoušci na fotografiích v Blesku. Ihned začali spekulovat, co se děje, že Zlatý slavík prsten nemá. Později se ale na jiných záběrech mohli všimnout, že si zpěvák prsten jen přesunul na druhou ruku. „Pan Gott zhubl a prstýnek mu padal. A protože ho nechtěl ztratit, pro jistotu si ho dal na pravou ruku,“ objasnila Blesku situaci Gottova mluvčí Aneta Stolzová.

Autor: mk

Diskuze