Kameňák 4 - 7
Zdroj: bontonfilm
Noví i staří hrdinové

Kameňák 4 na vás valí nové fóry: Podívejte se na exkluzivní trailer

8. 10. 2013

Bylo to dlouhé čekání, ale je to tu! Po deseti letech se vrací do kin populární komedie Kameňák. Pokračování s pořadovým číslem 4 chystá nové hrdiny a spoustu nových vtipů. Podívejte se trailer!

Po deseti letech se opět představují oblíbení hrdinové městečka Kameňákov v plné parádě. Pepanovi (Vávclav Vydra) odjela žena Vilma do Austrálie za jejich dcerou a Pepan se synem Pepíkem tak žijí v ryze mužské domácnosti, kde není navařeno a vyžehleno a kde vybuchují vajíčka v mikrovlnné troubě.

Kolem Pepana usilovně krouží učitelka Vlasta (Dana Morávková), která vycítila příležitost zaplnit místo po Vilmě.

Pepan je však zcela zaneprázdněn novou budoucností – stal se starostou Kameňákova. Po svém předchůdci zdědil přizpůsobivého tajemníka Bohouše (Bohumil Klepl). Jejich první společnou misí na radnici je založení městské policie, protože, jak známo, příjmy z udělených pokut jdou rovnou do městské kasy.

Náčelníkem se stane místní Rambo, Franta Cloumal (Martin Dejdar), čímž konečně stoupne v očích jeho ženy (A.Bendová). Šetřílek Bohouš musí ještě stihnout levně zařídit jeden pohřeb...

V místní čínské restauraci mezitím dojde k nečekanému objevu. Kuchař Lojza (Jiří Pomeje) zalévá své marihuanové „bylinky“ známým Modrým pramenem, který v minulých dílech povzbuzoval sexuální apetýt. Když si ubalí „jointa“ z takto zavlažovaného výpěstku, propadne nekonečné pravdě a všeobjímající lásce. A Coufalův syn Vincek (Vincent Navrátil) pohotově pochopí, že tenhle „model“ bude bestseller...
V roli bachaře se představí také moderátor pořadu Prásk Pavel Novotný.

Alice Bendová vzkazuje Novotnému: Sex nebude! Mám svého přítele!
Hlasuj: Nejlepší romantické komedie
Filmové tipy pro beznadějné romantičky

Podívejte se na trailer:

Autor: puh

Diskuze