Jiří Kajínek
Zdroj: TV Nova
Užil si to?

JE TO VENKU: Jiří Kajínek bez servítek promluvil o první vytoužené noci s přítelkyní Magdou!

26. 5. 2017

Jiří Kajínek (56) je na svobodě teprve dva dny, ale užívá si ji plnými doušky. Všechen čas tráví se svou přítelkyní, psycholožkou Magdou. Nyní Jiří promluvil o jejich první noci!

Tenhle příběh je jako z romantického filmu pro zamilované. Seznámili se na začátku 90. let. Ještě předtím než byl Jiří Kajínek odsouzen za vraždu. Trpělivě na něj čekala neuvěřitelných 23 let a musela se smířit jen s občasnými návštěvami, před kterými procházela při prohlídkách doslova peklem. Před dvěma dny se ale konečně dočkala a nyní může se svou láskou trávit veškerý čas.

Ve středu se Kajínek přesunul z Prahy do Brna, kde jeho milá bydlí a zároveň zde působí jako psycholožka. Její klienti na ní na internetu pějí samou chválu, a tak je dost možné, že Jiřímu Magda pomůže s adaptací na svobodě. V těchto situacích asi není tak úplně na škodu mít partnera psychologa.

Zamilované hrdličky se v brněnských ulicích procházeli po krámech, na benzínku apod. Jiří se po celou dobu těšil obrovskému zájmu všudypřítomných novinářů a svých fanoušků. Je však na něm znát, že si po více než 20 letech samoty zájem o svou osobu velmi užívá. Při otázce na první noc s Magdou si ale servítky rozhodně nebral. „Do toho nikomu nic není, já se vás také neptám na vaši první noc. Romantika je ale stále,“ svěřil se Kajínek pro Blesk.cz. Zatím to ale vypadá, že omilostněný vězeň je na svobodě víc než spokojený a společné chvilky se sexy blondýnkou si užívá plnými doušky.

Autor: mic

Diskuze