Reklama
Reklama
Kateřina Šuriaková
Zdroj: TV Nova
Magnet na muže

GALERIE: Kačka z Robinsonova ostrova je obětí sexuálních deviantů. Ukázala perverzní fotky!

20. 1. 2017

Devatenáctiletá maturantka Kateřina Šuriaková z Prahy je nejmladší soutěžící Robinsonova ostrova. Redakci Prásku.tv se svěřila s velkým problémem, který musí řešit. Nechutným způsobem ji totiž obtěžují muži.

14 fotek
Krásná blonďatá Kačka, kterou můžete vídat na obrazovkách v nové reality show Robinsonův ostrov, zaujala především mužské diváky. A to dokonce natolik, že ji začali přímo atakovat na sociálních sítích. A něco je opravdu nechutné!

„Ano, muži mě obtěžují. Zatím je to jen virtuálně. Třeba dneska mi přišla další složená básnička. Už mi dohromady přišly dvě básničky, což je zrovna takové roztomilé. Jinak to jsou různé zprávy i fotky. No, doufám, že to takhle virtuální zůstane,“ svěřila se Prásku.tv Kačka a dodala: „Některé věci jsou milé. Když vám někdo složí básničku, tak je to hezké. Na druhou stranu, když vám přijde nějaká sexuální narážka či fotka penisu, tak to úplně milé není. Někdy je to opravdu nechutné.“

A jak s takovými zprávami Kačka vlastně nakládá? „Vůbec na to nereaguji a neodpovídám, ale zatím to ty chlapy nezastavilo. Denně mi chodí tak 15–20 zpráv. Týká se to Facebooku i Instagramu. Musela jsem si dokonce smazat své telefonní číslo z Facebooku, protože jsem měla už i nějaké telefonáty,“ vysvětlila usměvavá blondýnka. Jak si na ostrově dále povede, můžete sledovat každé pondělí a středu večer na Nově.

Autor: niž

Diskuze

Reklama
Reklama