Zdroj: YouTube.com
Tohle asi nečekal

Z TOHO MRAZÍ: Muž natočil, jak se k němu blíží dva krvežízniví vlci! Obličej mu šelmy nenechaly

26. 4. 2017

Mladý Ind se ocitl sám s kameramanem v lese. Z povzdálí se k němu začali blížit dva vlci. Chlapec jen vyděšeně klečel a krve by se v něm nedořezalo. Pak zvířata udělala něco nečekaného!

Bojíte se divokých zvířat? Co třeba takových vlků? Ti se řadí mezi šelmy, u kterých se nedá reakce nikdy předem odhadnout. Stejně tomu tak bylo u těchto dvou vlků, jejichž chování se nikomu nechtělo uvěřit.

Vše začalo tím, že se k mladému muži připlížil vlk hluboko z lesa. Velice nebezpečně k němu přistoupil, asi nevěděl jak zareagovat. Poté se podíval chlapci do obličeje a začal ho olizovat. V ten moment se nedalo odhadnout, jestli se s ním snaží mazlit, anebo si teprve ochutnává svoji svačinu. Pak nastal vzrušující zvrat, kdy se zvíře odvážilo a začalo se k vyděšenému cizinci láskyplně tulit. Otíral se o něj snad ze všech stran a vypadal u toho blaženě. Netrvalo dlouho a přiběhl druhý vlk, který začal cizího muže vítat stejně nadšeně.

Pro odvážného chlapce to musel být jeden z nejvíce  vzrušujících okamžiků v životě. Komu se poštěstí zkrotit smečku vlků? Rozhodně to nikomu nedoporučujeme zkoušet, leda by se znovu jednalo o tyhle dva mazly.
 

Autor: Beat

Diskuze