Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Nevonělo to tam

´Jsou to do*ytci!´ Šokovaná náhradní manželka Lucie prozradila další detaily ze středeční Výměny

Aktualizováno 26.5. 2015 10:51

Malinký pokoj na ubytovně, dvě děti, plesnivé potraviny, špína a smrad. Ve středu večer při sledování Výměny manželek zažije každá slušná žena doslovo utrpení!

21 fotek
Petr (41) a Věra bydlí v malém bytečku na ubytovně v Pohořelicích. Rodina sice tvrdí, že takové malé bydlení jí stačí, ale problém je jinde. Byt je doslova nasátý cigaretovým kouřem, všude je zápach a plíseň. V bytě není ani funkční pračka.

"Co jsem komu udělala? To je strašný. Tady přeci nemůže bydlet někdo s dítětem, takový humus. To jsou do*ytci! A takovýhle prase přijde ke mně domů," šílí čistotná Lucie, která bydlí s partnerem Jirkou (39) a synem Martinem v malebné Roubence u lesa v Novém Oldřichově.

Lucie si vyzkouší půjčit starší pračku od sousedů, ale nakonec zamíří do prádelny. Jeden den jí stačí na vyprání všeho oblečení a povlečení čtyřčlenné rodiny. Stále je však zhnusena zápachem v bytu, s nímž nic nejde udělat. Nejvíce lituje malé děti, z nichž jsou kuřáci kvůli pasivnímu kouření již v časném věku. Natálii je šest let, malé Stefanii necelé dva roky.

Naprosto zoufalý bude i Jiří, který se jen velmi těžko smiřuje s náhradní manželkou Věrou. Zhruba v půlce Výměny manželek se neudrží a zeptá se jí, zda si nezapomněla hygienickou taštičku a dokonce jí daruje i zubní kartáček.

Asi není překvapením, že tento díl Výměny manželek skončí udáním na sociálku.

Šokující Výměnu manželek uvidíte už ve středu od 20:20 na Nově.

Předchozí díly můžete sledovat na portálu Nova Plus. Všechny díly pak najdete na VOYO.

Autor: pul

Diskuze